Корпоративний сайт значною мірою є обличчям компанії, тому його розробку найкраще довірити професіоналам. Наша веб-студія може запропонувати широкий спектр послуг, в залежності від індивідуальних потреб клієнта та особливостей майбутнього ресурсу.

 

У нас є ряд готових і унікальних рішень для реалізації безлічі ідей і завдань.

 

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє створити неповторний стиль і дизайн корпоративного сайту. Цьому питанню приділяється велика кількість часу, адже від майбутнього дизайну та інтерфейсу буде суттєво залежати ефективність проекту.

 

Багатофункціональність ресурсу дозволить реалізувати завдання, пов'язані зі структурою сайту та його технічними можливостями. Докладний каталог продукції, форми онлайн-консультацій, система e-mail розсилки, блок новин і багато іншого.

 

Над сайтом працює команда фахівців нашої компанії, які мають не просто теоретичні знання, а практичний досвід в роботі над проектами.

 

Корпоративні сайти розробляються під екрани різних розмірів, що допомагає клієнту не втрачати свій цільовий трафік, і сайт коректно відображається на різних пристроях, таких як телефон, планшет, ноутбук.

 

Замовити корпоративний сайт у Львові та в інших містах можна в будь-який зручний для вас час. Ми працюємо по всій Україні і створюємо корпоративні сайти для будь-якої організації, незалежно від сфери діяльності.

 

Кому необхідно мати корпоративний сайт?

Кому не підходить корпоративний сайт?

 

Вам дуже потрібен корпоративний сайт від Goldweb, якщо:

 

Створення корпоративного сайту допоможе Вам якісно вирішити такі завдання:

 

Ваш корпоративний сайт на етапі розробки буде за Вашим бажанням оснащений усіма необхідними сервісами, включно з новинами, каталогом товарів і послуг, каталог статей, бази даних інформаційних матеріалів, модуль «питання-відповідь», фотогалерея, інтернет-магазин, а система управління сайтом (CMS) дозволить швидко і просто оновлювати інформацію на сайті.