Інтернет - це величезний майданчик для продажу будь-яких товарів і послуг.

 

Але навіщо ж потрібні інтернет магазини та в чому їх перевага?

 

Інтернет-магазин дає можливість не тільки познайомити ваших потенційних клієнтів з вашими товарами та послугами, їх характеристиками, цінами, а й найголовніше - дає можливість здійснити купівлю, не відходячи від комп'ютера. У цьому головна перевага інтернет-магазину перед простими сайтами.

 

Створення інтернет-магазину - це лише перший крок до успіху вашого бізнесу. Розробка інтернет-магазину вимагатиме від вас максимум часу та сил. Для спрощення завдання ви можете придбати вже готовий інтернет-магазин або ж замовити інтернет магазин під ключ. Тоді вам потрібно буде тільки надати інформацію, все інше робимо за вас ми.

 

Як правило, вартість кожного проекту розраховується індивідуально, все залежить від бажання клієнта та обсягу товарів, які будуть продаватися на сайті. Замовляючи у нас вже готовий інтернет-магазин за мінімальною ціною, ви при цьому нічого не втратите в якості. Вам буде надано якісний продукт, готовий інструмент для вашого бізнесу.

 

Веб-студія Goldweb розробляє інтернет-магазини будь-якої складності. Кожен проект ми можемо синхронізувати для обміну з вашою базою товарів, яка зберігається у корпоративній 1С. Це дозволить оперативно проводити оновлення товару та підтримувати актуальні ціни.

 

А для тих, хто хоче розробити оригінальний інтернет-магазин з нешаблонним дизайном і незвичайним інтерфейсом, ми здійснимо розробку унікального проекту інтернет-магазину за всіма вашими вимогам.

 

У нашій компанії працюють тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи. Завдяки нашим результатам та практиці ми виявили параметри успішного інтернет-магазину та готові ділитися секретами з нашими клієнтами. Кожен проект опрацьовується не тільки з технологічної точки зору, але і з точки візуального оформлення та маркетингово підходу.

 

Крім цього, в нашій компанії ви можете замовити просування інтернет-магазину, скориставшись пакетом послуг з seo-просування або контекстною рекламою.

 

Переваги інтернет-магазину:

 

Функціональні можливості:

 

Ми здійснюємо розробку як індивідуального проекту, так і варіант з готовим дизайном. Можливість пропонувати свої товари в мережі стане відмінним рішенням для компанії та значно збільшить попит на ваші товари та послуги.

 

Після розробки сайту ми гарантуємо постійну підтримку протягом всього життєвого циклу. Під час розробки ми самостійно вносимо весь контент на сайт. Після розробки ми допомагаємо клієнтам опанувати управління сайтом, що допоможе забезпечувати актуальність інформації на сайті та незалежність від розробників.