Веб розробка

Ми запропонуємо унікальне, якісне та ефективне рішення для вашого веб-сайту.

 • Знайомство, довіра та порозуміння.

  Кожен веб-проект це неповторна подорож у часі, яку ми пропонуємо Вам провести з компанією GOLDWEB Solution. Ми цінуємо Вашу довіру та обіцяємо класний результат на який, ви безперечно заслуговуєте. Найкращі наші роботи ви можете переглянути у портфоліо.

 • Консалтинг та оцінка вашого проекту.

  Ми ретельно вивчаємо Ваше завдання, знайомимось з вашим бізнесом, визначаємо цілі та аналізуємо конкурентів. П еред початком роботи над проектом, ми разом із замовником формуємо окреслену стратегію майбутнього існування веб-сайту. Консалтинг від фахівців GOLDWEB - є важливою частиною кожного проекту.

 • Оцінка проекту здійснюється у два етапи — попередня оцінка на основі обговорення чи бріфу, а після узгодження деталей ми пропонуємо підписати договір у якому будуть детально прописано всі нюанси вашого проекту.

 • НУДНИЙ процес який ми зробимо за Вас!

  Створення ТЗ проекту.

  Розробка технічного завдання дозволяє нам збудувати зрозумілу та очікувану співпрацю. ТЗ дає відповідь на всі запитання які стосуються вашого майбутнього веб-сайту. Ми детально обговорюємо нюанси візуальної і функціональної частини проекту та його подальшу взаємодію з вашими відвідувачами.

 • Будьте унікальними не тільки OFF LINE!

  Розробка дизайну сайту

  Унікальні рішення дизайну для кожного веб-проекту від дизайнерів компанії GOLDWEB Solution, це те що особливо цінують наші клієнти!

 • Розробка дизайну сайту

  Дизайн веб-сайту – це Ваш імідж та продуманий інтерфейс. Відвідувачі, які будуть взаємодіяти з вашим веб-ресурсом будуть оцінювати вашу компанію не лише по дизайну сайту але й по UI/IX взаємодії. Ми враховуємо нюанси та поведінку користувачів, модні тренди, особливості аудиторії. А правильна інформаційна архітектура дозволить швидко знайти потрібну інформацію. Проектування зручної навігації та підготовка цікавої інфографіки зробить ваш веб-сайт не тільки красивим, але й зручним та зрозумілим для користувачів.

 • Кожному юзеру по гаджету!

  Адаптивний дизайн.

  Сучасний веб-сайт повинен коректно відображатися на всіх пристроях, підключених до інтернету – комп’ютерах, планшетах, мобільних телефонах та інших гаджетах. Очевидно, що його вигляд повинен підлаштовуватися під технічну платформу та розміри екрану. Це дозволить користувачу витрачати мінімум зусиль для зручного перегляду та навігації. Адаптивний (responsive) дизайн — це не просто зручність, але й вимога пошукових систем. Якщо ваш веб-сайт все ще не адаптивний, подумайте про його вдосконалення.

 • Кодимо як для себе!

  Програмування веб-сайту.

  Для більшості проектів ми підбираємо та налаштовуємо одну з популярних систем управління контентом (CMS). Це, як правило, оптимальне технічне рішення як по вартості розробки, так і з точки зору подальшого супроводження проекту. При потребі ми можемо реалізувати інтеграцію з CRM/ERP або бухгалтерськими системами типу 1С бухгалтерія. Ваш персонал зможе самостійно вносити оперативні зміни в наповнення веб-сайту, а деякі процеси взагалі будуть відбуватися автоматично.

 • Ми на фінішній прямій!

  Тестування веб-сайту.

  Веб-сайт – складний багатокомпонентний програмний продукт. Тому перед публікацією веб-сайт пройде тестування у закритому від відвідувачів режимі, а після успішного тестування замовником сайт буде опублікований в Інтернеті.

Залишились запитання?