Наші послуги
Веб-сайт від студії GOLDWEB – це якісне, продумане рішення, інтегроване у ваш бізнес та вашу маркетингову стратегію. Від дизайну до просування – всі послуги з одних рук!
Серед величезної кількості схожих продуктів саме створення бренду формулює унікальне позиціонування, допомагає споживачам зробити вибір на вашу користь та зберігає лідерські позиції товарів та послуг.
До будь-якої назви компанії чи продукту стало звичним вживання поняття бренду. Чи є це доцільним?
Ми надаємо послуги підтримки, оптимізації, обслуговування та просування вашого веб-ресурсу. Підготовка контенту, пошукова оптимізація, контекстна реклама, реклама в соцмережах – все це зробить ваш веб-сайт популярним, а ефект від його існування відчутним.
Про нас

Веб-студія GOLDWEB Marketing спеціалізується на розробці веб-сайтів для бізнесу. Тому ми звертаємо увагу на суттєві для комерційних веб-сайтів нюанси. Кожен новий проект -  індивідуальне рішення, розроблене з врахуванням ваших вимог та побажань. Під поставлену вами задачу ми розробляємо дизайн, інтерфейс, структуру та функціонал.

 

Над вашим проектом буде працювати команда спеціалістів — дизайнерів, розробників, програмістів, контент-менеджерів, спеціалістів по просуванню. Кожен з них виконує свою роботу кваліфіковано та уважно і це забезпечує якісну розробку у всіх її аспектах.

 

Наша компанія має великий досвід роботи. Ми вникаємо у підходи, вимоги та бізнес замовників, а також аналізуємо поведінку та уподобання відвідувачів. Успіх проекту базується на балансі між зрозумілими бізнес-процесами та задоволеністю покупців. 

 

Технічні рішення, які ми застосовуємо у більшості випадків це добре відомі на ринку системи управління контентом, обрані з огляду на складність вашого проекту. 

 

Ці рішення, дозволяють вам ефективно керувати вашим веб-ресурсом але при цьому залишаються зручними в користуванні. Також ми вирішуємо всі пов’язані з веб-сайтом організаційні та технічні питання, вам не потрібно буде шукати консультантів на стороні. 

 

Ми можемо супроводжувати ваш веб-проект протягом всього циклу його існування — від ідеї до реалізації, від наповнення до розвитку проекту, від заставки до розкрученого успішного веб-сайту. У кожному етапі життя вашого веб-ресурсу нам є що вам запропонувати.

 

Наша команда розробників працює у тісній співпраці з маркетинговою агенцією. Це забезпечує клієнто-орієнтований підхід, розуміння цілей створення та успіху вашого проекту,  ефективне використання вашого веб-ресурсу, як однієї з складових комплексного брендингу. Наші послуги не обмежуються розробкою, вони можуть стати для вас надійною допомогою у розвитку та просуванні вашого бізнесу.

 

Компанія GOLDWEB Marketing (ТОВ Золоті ідеї), підтвердила пре-кваліфікацію для реалізації консалтингових проектів за підтримки ЄБРР за напрямком "Маркетинг".

 

Вам буде цікаво з нами працювати!

Команда GoldWeb

Андрій

Юрій

Юрій

Василь