Логотип є унікальним зображенням або шрифтовим рішенням найменування та розробляється для ефективної індивідуалізації та ідентифікації. Логотип може містити назву компанії та часто відображає її стратегію за допомогою єдиної графічної композиції, яка присутня на всіх носіях фірмового стилю та включає графіку, типографіку та єдине колористичне рішення.

 

Завдання логотипу – розповісти про компанію та запам’ятатися аудиторії. Вдалий логотип разом зі слоганом - це Ваше привітання і візуальне уявлення про компанію.

 

Розробка фірмового логотипу компанії здійснюється для того, щоб у споживачів виникала стійка графічна асоціація з брендом. Вдалий логотип швидко запам’ятовується та легко відрізняється споживачем від конкурентів та інших компаній.

 

Помітний логотип здатний сильно вплинути на сприйняття компанії та на її імідж на ринку, адже після створення незабутнього логотипу Ваші рекламні компанії стануть більш результативними, споживачам буде легше поєднати інформацію про вас, яка надійшла до нього різними рекламними каналами — починаючи з реклами в інтернеті, на телебаченні, у зовнішній рекламі та закінчуючи пакуванням товару.

 

Для нас важливо створювати логотипи, які вигідно відрізнятимуть вас від сірої маси конкурентів! Ми не працюємо за шаблонами та не пропонуємо типових рішень.

 

Кожен новий логотип в нашому портфоліо – ексклюзивний та індивідуальний знак, виготовлений з урахуванням індивідуальних вимог та специфіки Вашого бізнесу. Саме тому для первинної презентації ми розробляємо декілька різних концепцій логотипу.

 

Стилістичні елементи, які входять в дизайн логотипів, згодом можуть бути втілені в фірмовому стилі. Тому грамотна розробка логотипу повинна враховувати подальше колірне рішення, шрифти, і ще ряд візуальних характеристик.

 

Розробити логотип не так просто, адже це головний елемент у графічному образі компанії. Якщо замовити логотип в нашій веб-студії, першим етапом буде заповнення бріфу - це технічне завдання на розробку дизайну логотипу. Роботу починаємо з узгодження графічної концепції та формоутворення на основі референсів (наявні логотипи, зразки). Надаємо для обговорення близько 20 варіантів. Надалі ми створюємо пропозицію по базових варіантах формоутворення, підборі кольорів та графічної побудови 5-10 варіантів. Після цього відбувається обговорення вибраних двох-трьох варіантів, уточнення кольорового рішення, включаючи монохромне та спеціальне використання та створення основного прототипу.

 

Відмінні риси логотипів, які ми розробляємо:

І звичайно ж, мрія кожного власника компанії перетворити її ім'я в бренд. А вражаючий логотип - це ключ до довіри, надійності та показник високої якості Ваших товарів та послуг.