Людина сприймає візуальну інформацію в 60000 разів швидше, ніж текстову.

 

Ми розробляємо інфографіку для презентацій, сайтів, буклетів, соціальних мереж, яка є відмінним варіантом для візуалізації великих масивів інформації в стислому та привабливому для сприйняття вигляді.

 

Інфографіка просто пояснює складні процеси. Кілька сюжетів містять стільки ж інформації, скільки б ви подали в невеликому буклеті. В результаті, користувач дізнаєтеся про продукт більше, витративши мінімум часу. Одночасно, інфографіка дозволяє уникнути великих масивів текстової інформації, яку навряд чи хтось прочитає. Адже середньостатистичний відвідувач сайту читає тільки 28% слів, які опубліковані на сторінці. А яскраві інформаційні зображення привернуть уваги та допоможуть коротко та швидко вказати на ключові моменти.

 

В процесі розробки інфографіки, легкість сприйняття великих обсягів даних ми досягаємо за допомогою їх аналітичної організації в спеціально розроблених графіках, схемах, символах та візуальних порівняннях. Вони виконуються в двох- і тривимірному просторі з додаванням анімації: перетворення графічних образів в часі та просторі. В результаті цифри, факти, події та тенденції знаходять наочність і доступність для швидкого осмислення.

 

Використання інфографіки на корпоративних сайтах дозволяє звернути увагу на ключові цифри, які характеризують її діяльність — кількість клієнтів, досвід роботи, реалізовані проекти, інформацію про товари та послуги та багато іншого. Також це один з найвдаліших способів розповісти про переваги співпраці.