Брендбук - це керівництво по фірмовому стилю, в якому викладено місію та філософію компанії, загальні принципи роботи на ринку та ключові цінності. Крім того, в брендбуці вказані правила роботи з фірмовим стилем компанії, використання логотипу, ключових елементів дизайну. Це дозволяє всім працівникам швидко ознайомитись з поточною стратегією розвитку, вказує на ключові елементи бренду, які завжди необхідно використовувати та допомагає встановити правильні пріоритети в роботі. Хаос візуальної корпоративної культури компанії загальмує розвиток, спричиняє збільшення рекламного бюджету, суттєво ускладнює управління рекламними кампаніями.

 

Чому компанії довіряють нашій студії розробку брендбуку?

Проект розробки брендбуку ми поділяємо на кілька етапів. Перш за все, на початку роботи здійснюється аналіз існуючої фірмової символіки та приведення її до єдиного стилю. Надалі ми визначаємо структуру та обсяг брендбуку. Після цього переходимо до розробки брендбуку. Завершальним етапом є підготовка оригінал-макету брендбуку для друку та екранного перегляду (PDF).

 

Основними графічними розділами будь-якого брендбуку є:

Безсумнівно, розробка брендбуку компанії - досить складний проект, в якому на перший план виходить акуратність, ідеальна точність і підвищена уважність до деталей.

 

Наявність брендбуку має реальні переваги, які компанія може використовувати в бізнес-діяльності:

 

 

Якісний брендбук об'єднає безліч деталей та сформує правильний образ вашої компанії.