Брендінг

Емоції що приносять прибуток!

Серед величезної кількості схожих продуктів саме створення бренду формує унікальне позиціонування, допомагає споживачам зробити вибір на вашу користь та дає шанси стати лідером на ринку з багатьма конкурентами.

БРЕНД

До будь-якої назви компанії чи продукту стало звичним вживання поняття бренду. Чи це справедливо?

Бренд — це емоції, уявлення, спогади про вашу ТМ чи компанію, які живуть у головах людей, а у відповідний момент саме вони спонукають до дії. Бренд не виникає разом з виготовлення першої партії готової продукції, чи першим користуванням новою послугою. Бренд - це не лише наявність сайту, візиток чи фірмового одягу. Але з його допомогою ми можемо створити саме ті асоціації у клієнтів, яких ви прагнете. Бренд дозволяє виокремити вас серед конкурентів, відрізнятись і зберігати своє унікальне обличчя.

Ми пропонуємо ці послуги для вас і впевнені що вони принесуть вам хороший результат:

  • Неймінг — розробка унікальної назви компанії, ТМ, продукту
  • Розробка ефективних слоганів, месиджів, місії та цінності
  • Розробка логотипу та логобуку
  • Розробка корпоративного стилю
  • Розробка фірмового стилю
  • Розробка бренд буку

Всі ці послуги ми створюємо в унікальному стилі який підлаштовується саме під вашу компанію її цілі та стратегію.

Лідером ринку є той бренд, який першим увійшов у свідомість людей, а не той, який першим вийшов на ринок.

Якщо бренд - це ім’я, символ або знак, який вирізняє продукти різних торгових марок, то брендинг - це комплексна розробка а також постійна робота по просуванню бренду для створення міцного емоційного зв’язку з цільовою аудиторією.

Ефективний бренд опирається в першу чергу на актуальні цінності торгової марки чи компанії. Результативний брендинг неможливий без цілісного образу продукту відповідно до бажань та потреб споживачів.

Залишились запитання?